Erdemli ilçesi Tömük Mahallesi Sarıbeyli Sokak’ta, bir evin altındaki meyve sebze kasası deposunda yangın çıktı. Nedeni bilinmeyen yangına önce çevredekiler müdahale etti, ardından ekiplere haber verildi.
Adrese 4 itfaiye aracı, 1 arasöz ve 20 itfaiye personeli sevk edildi.
Yangın, yaklaşık 1 saatte kontrol altına alınıp söndürüldü. Can kaybının yaşanmadığı yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
![](https://duzcede-medya.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-0-GFOx3qcE.jpg)
![](https://duzcede-medya.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-1-C2NByTYG.jpg)
![](https://duzcede-medya.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-2-T7AiBxrI.jpg)
![](https://duzcede-medya.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-3-7zQS3lW4.jpg)